≡ Menu

In navolging op Danni Lowinski

Op 8 januari a.s. start het tweede seizoen van de dramaserie over een kapster van begin dertig die naast haar werk een opleiding tot advocaat succesvol heeft afgerond, maar vervolgens nergens aan de bak komt. Met haar doorzettingsvermogen en improvisatietalent begint ze een ‘eigen praktijk’ aan een tafel midden op een winkelplein. Ze verleent de gewone man juridische bijstand voor slechts één euro per minuut en dat concept blijkt verrassend goed aan te slaan.

Ik vind het zo’n leuk concept, dat ik in de maand januari op dezelfde wijze werk als Danni Lowinski. Voor een euro per minuut help ik je van je emotioneel probleem of een lichamelijke klacht af. Het kan dus zomaar zijn dat je voor 15 euro van je hernia af bent of voor tien euro van een oude belemmerende emotie.

Maar ook als je een acuut probleem hebt zoals een liesbreuk, pijnlijke knie, een allergie of last hebt van een bacterie. De tijd dat we bezig zijn bepaald het uiteindelijke bedrag. Dus hoe sneller je de vragen die we stellen kunt beantwoorden, hoe sneller je je kunt voorstellen echt van je klachten af te kunt zijn, hoe snel de effecten op de vingers zijn terug te vinden, des te goedkoper ben je van de probleem af.

Dus even voor de goede orde: de prijs van een sessie Vingerreflexologie in januari is de prijs van 1 euro per minuut. Het aantal minuten dat we bezig zijn, bepaald de prijs. Advocate Danni Lowinski gaat met dit concept zelfs een tweede seizoen beginnen, zo succesvol is zij ermee. Ik kan dan niet achterblijven.

In januari een sessie Vingerreflexologie voor 1 euro per minuut.

Geef hieronder maar op waarmee ik je kan helpen.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Chat openen
1
💬 Hulp nodig?
Hallo 👋
Ik ben Ruud.
Kan ik je ergens mee helpen?